Адреса: ул. Трифун Хаџи Јанев 8/3 1000 Skopje
Телефон: 02 3171 120
Град: Скопје ·
Web site: http://dior.com.mk  
E-mail: diorspa@yahoo.com  

 

работно време:

Пон-Пет
09.00 - 20:30
Сабота
09.00 - 20:30


Wellnes Spa центарот DD Dior се наоѓа во населбата Автокоманда. Се простира на површина од 400m2, во која ќе можете да уживате во амбиент кој изобилува со исклучиво посебен декор и уметност каде што секој ке се пронајде себеси и ке се почуствува поинаку. Музиката, светлото, мрсните ексенции, амбиентот и третманот кој ке го добиете од професионалниот тим ке ве одведе во едно време и простор каде што секогаш ќе сакате да навратите. Wellnes Spa делот располага со масажен базен (џакузи) со морска вода, парна турска бања, финска и инфрацрвена сауна, relax лежалки и бар кој секогаш е на располагање на клиентите. Spa третманите секогаш ги надополнуваме со над 30 ексклузивни масажи и третмани за разубавување на тело и лице,педикир и маникир, надградба на нокти, третмани за слабеење губење на обемот на телото и целулитот помогнати со високо квалитетна апаратура за таа намена.

Насока

DD Dior - Wellness Spa Center & Hair Style Studio